Diyarbakır’da 250 Kilo Kaçak Et Ele Geçirilerek İmha Edildi!

featured

Diyarbakır’ın Bağlar Belediyesi ile İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan sonucu menşei belli olmayan 250 kilogram kaçak et ele geçirilerek imha edildiği öğrenildi.. İşte detaylar.

Bağlar Belediyesi ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri tarafından, bir işletmede kaçak et olduğu ihbarı alındı. İhbar üzerine harekete geçen ekipler, belirlenen adreste yaptıkları detaylı aramalar sonucunda menşei belli olmayan 250 kilogram kaç et ele geçirdi. Kaçak et, iş makinelerince imha edildi.

Halkın sağlığını tehdit edenlere karşın çetin bir mücadele sonucu ortaya koyduklarını söyleyen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, “Olayı öğrenir öğrenmez ekiplerimizle beraber hemen harekete geçtik. Kaçak ve sağlıksız koşullarda bu işi yapanlar, kavurmayı piyasaya sürmeden gereğini yapmış bulunduk. Daha sonra iş makinelerimiz ile uygun bir arazide imha işlemini tamamladık. Vatandaşlarımız müsterih olsun. Bugüne kadar bu işlere izin vermedik, ne gerekirse yaptık. Bundan sonra da aynı kararlılıkla devam edeceğiz. Bu tür durumlarda vatandaşlarımız hemen bizimle irtibata geçsinler. Biz gereğini yaparız” açıklamasını yaptı..

Diyarbakır’da 250 Kilo Kaçak Et Ele Geçirilerek İmha Edildi!
Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!