Son Dakika! İzmir’de 4.1 Büyüklüğünde Deprem..

featured

Son dakika İzmir‘de deprem meydana geldi.. İzmir Körfezi’nde, Foça ilçesine 5 kilometre mesafede 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Foça’da yaşayan vatandaşlar panik halinde sokaklara çıktı. İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger ise, “İzmir’de Can ve mal kaybı olduğuna dair bir bilgi tarafımıza ulaşmadı. Geçmiş olsun İzmir.” ifadelerini kullandı..

Foça ilçesine yaklaşık olarak 5 kilometre mesafede 4,1 büyüklüğünde deprem deniz yüzeyinin yaklaşık olarak 14,5 kilometre derinliğinde gerçekleşti.

VATANDAŞLAR SOKAKLARA ÇIKTI

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından edinilen bilgilere göre, sarsıntı İzmir ve çevre ilçelerden de hissedildi. Foça ilçesinde bulunan vatandaşlar panik haliyle sokaklara çıktı.

VALİ AÇIKLAMA YAPTI: CAN VE MAL KAYBI YOK

Vali Yavuz Selim Köşger, İzmir Körfezi’nde 21.22 saatinde meydana gelen 4,1 büyüklüğündeki deprem nedeniyle can ve mal kaybı olduğuna dair herhangi bir bilginin kendilerine ulaşmadığını söyledi. Vali Köşger, sosyal medya hesabından yaptığı son dakika açıklamada, “İlimiz Foça merkezli 4,1 büyüklüğünde bir deprem gerçekleşti. Can ve mal kaybı olduğuna dair bir bilgi tarafımıza ulaşmadı. Geçmiş olsun İzmir. Allah ülkemizi afetlerden korusun.” dedi..

KANDİLLİ SON DEPREMLER LİSTESİ

KANDİLLİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYIN

Son Dakika! İzmir’de 4.1 Büyüklüğünde Deprem..
Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!