Yenilenmiş Cihaz Mağazası Easycep Diyarbakır’da Açıldı

Yenilenmiş Cihaz Mağazası Easycep Diyarbakır’da Açıldı
23 Ocak 2023 15:17 | Son Güncellenme: 23 Ocak 2023 15:21

Türkiye’de uzun süreden beri yenilenmiş telefon satışı yapan Easycep, Diyarbakır’daki ilk fiziksel mağazasını Ceylan Karavil AVM’de açtı. Diyarbakır‘da Açılan bu mağaza, Türkiye’nin en büyük yenilenmiş telefon mağazaları arasında olma özelliğini taşıyor.

Ceylan Karavil AVM’de gerçekleştirilen Easycep Mağazası’nın açılış törenine DİSİDER Yönetim Kurulu Başkanı Şeyhmus Akbaş, Başkan Yardımcısı Mahmut Biroğlu, Mesut Altun Yüksek İstişare Kurulu Üyesi sayın Mehmet Tekin, Easycep Genel Müdür Yardımcısı Serkan Demir, Faruk Koçak, Bölge müdürü Alper Tunga, Disider üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Mağazanın açılışı öncesi dualar okunurken açılış kurdelasını DİSİDER Yönetim Kurulu Başkanı Şeyhmus Akbaş ve Başkan Yardımcısı Mahmut Biroğlu ile davetliler kesti.

Açılışa katılan herkese teşekkür eden mağaza sahibi ve Efebey Group Yönetim Kurulu Başkanı Efrahim Akkoyun, “Kadim kent Diyarbakırımıza sektöründe katkıları olacağına kalben inandığım bir marka olan

EASYCEP mağazamızın ilimiz plakasına denk getirip bugün 21 plakada açılışımızı gerçekleştirmenin heyecanı ve mutluluğunu yaşadık.

Bu heyecan ve mutluluğumuza bizzat katılımları ile sosyal medya ,telefon aramaları ,güzel dilekli çiçekleri ile il içi ve dışından ortak olan başta DİSİDER Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Şeyhmus Akbaş,Mahmut Biroğlu, Mesut, Altın, Mehmet Tekin, Easycep Genel Müdür Yardımcımız Serkan Demir, Faruk Koçak, Alper Tunga eş, dost, akraba ve tüm vatandaşlarımıza teşriflerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Mağazamız bize ilimize ve şirketimize hayırlı ve bereketli olmasını diliyorum ” diye konuştu.

Diyarbakır'ın yeni nesil dijital medyası Diyarbakır Online'ın profesyonel içerik editörü. Sağlam kaynaklardan edindiği güncel ve son dakika haberleri sizlere ulaştırıyor.