3 yaşındaki çocuk yanlışlıkla arabada annesini öldürdü!

3 yaşındaki çocuk yanlışlıkla arabada annesini öldürdü!
16 Mart 2022 16:22 | Son Güncellenme: 15 Temmuz 2022 14:02

ABD‘nin Chicago şehri korkunç bir trajediye sahne oldu. Üç yaşındaki bir çocuk yanlışlıkla annesini öldürdü. Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) bir ailenin hayatı dikkatsizlik ve ihmal sonucu bir anda mahvoldu..

Illinois eyaletinde bulunan Chicago kentinin Dolton banliyösünde genç bir anne üç yaşındaki çocuğu tarafından vurularak hayaını kaybetti.

Korkunç trajedi, bir süpermarketin otoparkında yaşandı. 22 yaşındaki Deajah Bennett, alışverişini tamamladıktan sonra 3 yaşındaki çocuğunu arabanın arka koltuğuna oturttu. 3 yaşındaki Çocuk, burada bulduğu silahla oynamaya başladı ancak parmağının tetiğe değmesiyle birlikte kurşun maalesef annesi olan Bennett’in boynuna isabet etti.

Ambulansla bölgedeki en yakın hastaneye kaldırılan anne tedaviye alındı, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Yerel medyada yer alan haberlere göre, çocuğun babası 23 yaşındaki Romell Watson, silahın kendisine ait olduğunu kabul etti ve silah konusunda önlem almayarak sorumsuz davranmakla suçlanarak tutuklandı.

Diyarbakır'ın yeni nesil dijital medyası Diyarbakır Online'ın profesyonel içerik editörü. Sağlam kaynaklardan edindiği güncel ve son dakika haberleri sizlere ulaştırıyor.