Amedspor Yerine Diyarbakır! A Spor’da Amedspor’a Sansür

featured

A Spor’da uzun süredir yayınlanan yorum programında yorumcu Erman Toroğlu’nun Amedspor yerine “Diyarbakır” ismini kullanması dikkat çekti.

29 Ocak günü Diyarbakır Stadyumunda yapılacak olan Amedspor Şanlıurfaspor maçına hakemlik görevi Ferhan Kestanoğlu verilmiş, Şanlıurfaspor’un yaptığı itirazlar sonucu değiştirilip yerine Ozan Ergün görevlendirilmişti.

A Spor kanalında Ender Bilgin ve Erman Toroğlu’nun sunduğu “90+1” programında yarın oynanacak maçın hakem değişikliği gündeme geldi.

Eski hakem yorumcu olan Erman Toroğlu, “Bugün enterasan haberler geldi bana. Urfa-Diyarbakır maçının hakemini değiştirmişler” dedi.

Ender Bilgin’in sebebini sorması üzerinde Erman Toroğlu, “Sebep için hiçbir açıklama yok. Diyarbakır’la Urfa’nın açıklamaları var. Federasyon bir açıklama yapmış mı diye sordum, hayır. Görevden aldık demişler, enterasan geldi bana” dedi.

Bilgin’in “bir açıklama olması gerekmez mi?” sorusuna Toroğlu yine, “Urfa ile Diyarbakır’ın var ama bizim şeyimizde değil o, başka taraftan veriyorlar. Enteresan işler oluyor ama bakalım” diye yanıt verdi.

20. haftanın geride kaldığı ligde, Şanlıurfaspor 38 puanla ligde lider durumda. Erokspor ve Amedspor ise 37 puanla liderin hemen arkasında yer alıyor. Ligde şampiyon takım direkt bir üst ligde yükselecek.

ŞANLIURFASPOR’UN İTİRAZIYLA HAKEM DEĞİŞTİRİLDİ!!

Yarın Diyarbakır Stadyumunda oynanacak olan Amedspor Şanlıurfaspor maçına Ferhan Kestanoğlu verilmiş, Şanlıurfaspor’un yaptığı itirazlar sonucu değiştirilip yerine Ozan Ergün görevlendirilmişti.

20. haftanın geride kaldığı ligde, Şanlıurfaspor 38 puanla lider durumda. Erokspor ve Amedspor ise 37 puanla liderin hemen arkasında yer alıyor. Ligde şampiyon takım direkt bir üst ligde yükseliyor

Amedspor Yerine Diyarbakır! A Spor’da Amedspor’a Sansür
Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!