Asgari Ücret Sonunda Belli Oldu!

featured

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe Çalışma Ofisi’nde basın açıklaması yapıyor. Asgari ücrete yapılacak ara zammı duyuran Cumhurbaşkanı Erdoğan son dakika haberine göre, yüzde 25 oranında bir ara atış yaptıklarını ve net asgari ücretin 5 bin 500’ye yükselttiklerini açıkladı. İşte detaylar..

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşması

Aziz milletim, değerli basın mensupları sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum. Türkiye maruz kaldığı ekonomik tuzaklara karşı kendi geliştirdiği ekonomik programı uygulamaktadır.

Enflasyon sadece ülkemizin değil tüm dünyanın en öncelikli sorunudur. Bizim kendi gerçeklerimiz ve alışkanlıklarımız nedeniyle ülkemizde enflasyon rakamları farklı tezahür etmektedir. Bu anlayış ile dünyadaki her gelişmeyi yakından takip ederken, vatandaşlarımızın çözümleri için çalışıyoruz. 4 yıldır uyguladığımız ekonomik programda öncelikli olarak insanlarımızın işlerini, aşlarını korumak olmuştur.

Dünyadaki her gelişmeyi yakından takip ederken asıl önceliğimizi vatandaşlarımızın sorunlarının çözümüne vermiş bulunuyoruz.

Asgari Ücret Sonunda Belli Oldu!
Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!