Diyarbakır Doğum Hastanesi’nde Temizlik Zafiyeti!

featured

Diyarbakır Kadın Hastalıkları Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ndeki temizlik zafiyeti bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Sosyal medyada da paylaşılan bu görüntülerde onlarca vatandaş hastanenin temizlik konusundaki eksikliğinden şikayetçi olduğunu ifade etti. Bir hastanede olmaması gereken bu görüntüleri sizlerle paylaşıyoruz. Ayrıca bir vatandaş yaptığı yorumda hastaneyi Cimer‘e şikayet ettiğini fakat henüz yeterli bir cevap alamadığını ifade etti.

Sosyal medyada yapılan bir yorumda: Gerçekten doğum hastanesi çok kötü olmuş. Kız kardeşim orada doğum yaptı kesinlikle tanıdığınız biri yoksa asla ama asla ilgilenilmiyor. Bağırmaktan suratları beş karış yapmalarından başka yaptıkları hiç bir şey yok. Lütfen ama lütfen denetlensin. ifadeleri kullanıldı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER

Ayrıca yapılan başka bir yorumda: Defalarca bu hastaneyi Cimer’e yazdım. Yetkili biri arayıp tamam düzelteceğiz diyor ama sonuç aynı. İğne yapmaya oraya giderken yanımda çarşaf götürüyorum. Midem kaldırmıyor.

Diğer bir yorumda şu ifadeler yer aldı: Geçekten temizliğin t si yok orda ne yazık ki biz bir kere yatış yaptık yatağa serecek çarşaf o kadar kirliydi çarşaf değişimi istedik çarşaf yok denilip bir bez barçası elimize tutuşturdular sade yatağın yarısını kaplıyordu..

Diyarbakır Doğum Hastanesi’nde Temizlik Zafiyeti!
Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!