Diyarbakır Evden Eve Nakliyat Fiyatları 2022

featured

Diyarbakır evden eve nakliyat firması mı arıyorsunuz? Diyarbakır’da evden eve nakliyat fiyatları‘nın ne kadar olduğunu veya Diyarbakır‘da en ucuz nakliyeyi nasıl alacağınızı bilmek mi istiyorsunuz? Bu kılavuz size bilmeniz gereken her şeyi anlatacaktır. Son yapılan zamlardan sonra haliyle maliyetleride ile birlikte arttı.

Gerçek bir diyarbakır nakliyat firması herşeyden önce taşımacılık hizmetini nasıl vereceğini planlamalıdır. Personel, araç, ve ne kadar sürede işi size teslim edeceğini ayrıntılı bir şekilde size aktarması gerekir. Günümüzde ev taşıma işlemi artık çok kolay hale gelmiştir.

Diyarbakır Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Diyarbakır nakliyat fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve sunulan hizmetin içeriği hakkında bilgi edinmek gerekmektedir. Diyarbakır’da ev taşıma fiyatları aldığınız hizmete göre değişiklik gösterir. Sunulan hizmet içeriğinde hangi maddeler var hangi maddeler yok bunları ayrıntılı incelemek gerekiyor.

Diyarbakır Nakliyat Fiyatları

Dairenizin hangi katta olduğu, eşyalarınızın sayısı mesafe en büyük etkendir.. Yapılan ücretlendirme neticesinde fiyat teklifi size sunulacaktır. Size tavsiyemiz en az 3-4 firmadan fiyat araştırması yapmanızdır. Örnek verecek olursak 6 kişilik çalıan bir ekibin 10 kişilik çalışan ekibe karşı fiyatı farklı olacaktır. Diyarbakır Nakliyat sektöründe belli bir fiyat listesi için herhangi bir standarttan bahsetmek mümkün değil.

Çünkü diyarbakır evden eve nakliye işlemlerinin hepsi birbirinden farklı hacimlerde yapılan işlemlerdir. Bu sebepten dolayı diyarbakır evden eve nakliye fiyatları her müşterinin kendi ihtiyaçları ve talepleri göz önünde bulundurularak hazırlanıp fiyat teklfiniz özel şekilde sizlere iletilmelidir.

Ek Ücretlere Dikkat!

Sonradan karşınıza örneğin biz 600 lira demiştik ama eşya sayınız fazla çıktı, mobilyalarınız büyük, katınız sandığımızdan fazla çıktı gibi mazeretler sunularak ek ücret ödemenizi isteyen firmalar çıkabilir.. Bunun için mutlaka sözleşmenizi yapıp işi teslim edin! Bu konuda kendinizi güvence altına alınız..

Diyarbakır Nakliyat Sözleşmesi

Nakliyat sözleşmesi, kurumsal firmanın olmazsa olmazıdır.. Yükümlülükler ile ilişkili olan her iki tarafın da kendini yasal koruma altına almasıdır. Kesinlikle sözleşme imzalamadan maddeleri okuyup kabul etmeden ücret ödemeyin. Belli bir sözleşmeye sahip olmanız sizin için en büyük garanti olacaktır.. Ödemelerinizi garantilemek için ödemenizi nakliye sonrasına bırakınız. Kdv oranını mutlaka nakliyat firmanız ile konuşun aksi takdirde sürpriz fiyat ortaya çıkabilir.

Nakliyat Firması Maddeleri

Nakliyat sözleşmesi firmadan firmaya göre fark gösterebilir. Fakat bu farklar büyük değişikliler için geçerli değildir. Genel olarak nakliyat sözleşmesi maddeleri çoğunlukla aynıdır. Bu maddelere aşağıda’ki yazıdan göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

1 – Ne kadar eşya yükleneceği.
2 – Eşyalarınızın hangi kattan alınıp hangi kata çıkarılacağı.
3 – Paketleme ve montajın kim tarafından yapılacağı.
4 – Taşımacılığın sigortalı mı yapılacağı.
5 – Taşımanın fiyatı ve ödeme şekli.
6 – KDV fiyatının dahil olup olmayacağı.

Ev Taşımadan Önce Bazı Tavsiyeler!

1 – En önemli şey evinize eşyalarınızı keşif etmek üzere ekspertiz istemeniz olacaktır.
2 – Eşyalarınızı iyice anlatın.
3 – Hangi katta olduğunuzu ve asansör kullanma durumunu mutlaka belirtin.
4 – Tüm bunları yaptıktan sonra hemen sözleşme imzalayın.
5 – Mümkün oldukça kırılacak, giysileriniz süsler vs eşyalarınızı kendiniz kolilemeye çalışın.
6 – Eşyalarınızı ayıklayarak ihtiyacınız olmayan eşyalarınızı spotçulara satın.
7 – Şehirlerarası nakliyat’da ortak eşya taşıma hizmeti almak istediğinizi belirtin.

8 – Tüm eşyaların montajı ve ambalajlanması aldığınız fiyata dahildir.

Yukarıdaki tavsiyeleri ciddiye alın aksi halde büyük sorunlar yaşayabilirsiniz..

Diyarbakır Evden Eve Nakliyat Fiyatları 2022
Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!