Diyarbakır’da 2 Ayrı Hırsızlık Vakası Yaşandı

featured

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde geçtiğimiz günlerde 2 ayrı hırsızlık vakası oldu. İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin çalışmasıyla şüpheliler yakalandığı öğrenildi.

Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü ve Sur İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafınca kentte huzur ve güven ortamının devam etmesi için çalışmaları devam ediyor. 24 Kasım Perşembe günü On gözlü Köprü çevresinde faaliyet gösteren bir kafede yaşanan hırsızlık olayında, Sur İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri tarafından inceleme yapıldı.

Olay yerinde şüpheli şahıs T.A suç eşyası olan su dinamosuyla birlikte suçüstü yakalanarak adli makamlara teslim edildi. Yaşanan diğer hırsızlık vakası ise geçtiğimiz 25 Kasım Cuma günü Cevatpaşa Mahallesi Millet Bahçesinde bulunan Büyükşehir Belediyesine ait büfede meydana geldiği öğrenildi..

Hırsızların büfe kapısını kırarak içeri girdikleri tespit edilen olayda 199 adet şişe soda, 61 adet 500 ml su ve elektrikli semaverin çalındığı tespit edildi. Sur İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin şüphelilerin yakalanmasına yönelik yaptığı kamera incelemeleri neticesinde, Y.İ, B.B ve A. A. isimli suça sürüklenmiş çocuk şüpheliler tespit edilerek adli makamlara sevk edildi.

Diyarbakır’da 2 Ayrı Hırsızlık Vakası Yaşandı
Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!