Diyarbakır’da 6 Şubat’ta okullar tatil olacak mı?

featured

Diyarbakır‘da 6 Şubat’ta okullar tatil edilecek mi? Diyarbakır genelinde başlayan yoğun kar yağışı halen devam ediyor. Buzlanma nedeniyle birçok kaza haberlerinin geldiği ilimizde, vatandaşlar pazartesi günü okulların tatil olup olmayacağını merak ediyor.

6 Şubat Pazartesi günü okullar tatil edilecek mi? Diyarbakır Valiliği kar yağışı hakkında herhangi bir açıklama yaptı mı?
Yoğun kar yağışı ile beraber vatandaşlar Pazartesi günü Diyarbakır‘da okullar tatil edilecek mi sorusuna cevap arıyor. Hava sıcaklıklarının kent genelinde hızla düşmesi ve kar yağışının şehir genelinde etkisini göstermesi sonrasında Diyarbakır Valiliği vatandaşlara tedbirli olmaları konusunda önemli uyarılarda bulundu.

Diyarbakır Şanlıurfa yolunun kar yağışı nedeniyle kapanması sonrasında 6 Şubat Pazartesi günü Diyarbakır’da okul var mı, Diyarbakır Valiliği açıklama yaptı mı?

6 ŞUBAT PAZARTESİ GÜNÜ DİYARBAKIR’DA OKULLAR TATİL OLACAK MI?

6 Şubat Pazartesi gününde Diyarbakır‘da hava sıcaklığının 0 ile 6 derecesi aralığında olması bekleniyor. Kar yağışının yoğun olarak görüldüğü kentin genelinde okulların olup olmayacağına dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Bu konuyla alakalı resmi açıklamayı web sitemizden sizlere aktaracağız.

DİYARBAKIR VALİLİĞİ’NDEN AÇIKLAMA!

Kıymetli Hemşehrilerimiz

Diyarbakır ilimizde kar yağışı etkili olmaya devam ediyor.

Genel olarak yollarımız açık bulunmakta, lokal olarak kapalı olan kırsal yollarda ise uzman ekiplerimiz hızlı bir şekilde şekilde çalışmaktadır.

Lütfen, sizin ve diğer insanların güvenliği için kar lastiği ve zincir takılı araçla yola çıkın.

Kentteki yağan Kar yağışı ne kadar etkisini sürdürecek tam olarak bilinmiyor. Gözler Meteoroloji‘den aktarılacak veriler sonrasında son durumu sizlerle paylaşacağız.

Diyarbakır’da 6 Şubat’ta okullar tatil olacak mı?
Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!