Diyarbakır’da deprem mi oldu? Son depremler listesi!

featured

AFAD ve Kandilli’nin verilerine göre Diyarbakır‘da deprem mi oldu? Bugün Diyarbakır’da deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD Diyarbakır’da şiddeti merak ediliyor.

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER

Kahramanmaraş merkezli büyük depremler sonrası etkilenen kentler arasında Diyarbakır’da vardı. son olarak Malatya’da gelen 5.6’lık deprem Diyarbakır’da ve çevre illerde de hissedildi. İşte Detaylar..

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son dakika deprem verileri ile vatandaşalara online olarak deprem haberlerini aktarıyor. Kandilli Rasathanesi yüksek teknolojiyle bölgesel olarak deprem araştırmalarını yapıyor ve web sitesinde olan son 500 depremi vatandaşlara sunuyor.

Kahramanmaraş merkezli büyük depremlerin sonrasında büyük yıkımın yaşandığı Malatya‘nın Yeşilyurt ilçesinde 5.6 büyüklüğünde deprem meydana gelmişti. Sarsıntı çevre kentlerde de hissedildi. AFAD’ın yaptığı açıklamada, bugün saat 12.04’te merkez üssü Yeşilyurt olan 5.6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiği bildirildi. Depremin derinliği 6.96 km olarak açıklanırken sarsıntı çevredeki illerden de hissedildi.

KANDİLLİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

Diyarbakır’da deprem mi oldu? Son depremler listesi!
Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!