Diyarbakır’daki Fabrika Yüzlerce Kişiye Ekmek Kapısı Olacak!

featured

Diyarbakır’da açılacak olan fabrika 200 kişiye istihdam sağlayacak.. Diyarbakır‘da yaklaşık 38 yılı aşkın süreden beri tatlı sektöründe ün salan ve Türkiye’ye birçok farklı tat kazandırmayı başaran Hacıbaba Pastaneleri, şehir merkezinde 7 katlı bir fabrikayı daha hayata geçirmek için çalışmalara başladığını duyurdu. İşte Detaylar.

Türkiye‘ye birçok farklı tat kazandırmış olan Hacıbaba Pastaneleri, Diyarbakır‘da yapacağı 7 katlı fabrika ile dünyayı tatlandıracak bir projesini daha tamamlamayı hedefliyor. Yapılacak olan Milyonluk yatırımla Diyarbakır‘da yeni istihdam alanı aktifleştirecek, 200 kişiye ekmek kapısı olacak projeyi Hacıbaba Pastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Elaldı duyurdu. Bölgedeki fiyat politikasının artmasının önüne geçecek, Ortadoğu’dan dünyaya, İstanbul‘dan sonra açılacak ikinci kapı olması hedefleniyor.

DÜNYAYA AÇILMAYI HEDEFLİYORUZ

Konu ile alakalı detaylı açıklama yapan Yılmaz Elaldı, işlek cadde üzerinde kurduğu fabrikanın girişinde birde şubede açacağını aktardı. Elaldı, “Hacıbaba büyümeyi, çalışmayı, insanlara ve insanlığa faydalı olmak için gerekli olan şeyleri yapmak isteyen bir firmadır.

Biz bu projenin aynısını İstanbul’da da yapmıştık, İstanbul’da tüm Avrupa‘ya hitap etmek adına, bugün burada da bir projeyle birlikte Ortadoğu ya hitap etmeyi hedefliyoruz.” dedi.”Hacıbaba Pastaneleri 2023-24-25 yılları arasında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan‘ın da aktardığı gibi ileriyi görerek çalışmaları yapmakta” sözlerini aktaran Elaldı, “Hedefimiz dünyaya yaymak, Hacıbabayı en kısa sürede dünyaya farklı lezzetlerimizin olduğunu herkese göstermek.

200 KİŞİLİK İSTİHDAM SAĞLANACAK

Bu fabrikada 200 kişiye yakın imkanı sağlanacak, gururumuz insanlara hizmet etmek bundan dolayı işimizi gururla yapıyoruz. Biz Hacıbaba olarak hiçbir zaman fiyatlarla ilgili herhangi bir sorunumuz olmadı, her zaman en iyisini en ucuza ilkesinden yola çıktık ve bu bölgenin fiyat istikrarını uçuk yerlere gitmeyecek şekilde gerçekleştiren bir firma olarak gururluyuz.

Engellilere ve özel insanlarımıza her zaman özel yer ve hizmetler verdik, işimizi daha da ilerletmek ve iyileştirmek adına güzel projelerimiz var” sözlerini aktardı.

Diyarbakır’daki Fabrika Yüzlerce Kişiye Ekmek Kapısı Olacak!
Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!