Diyarbekirspor İçin Yapılacak Olan Tesisin İnşaatı Başladı

featured

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi tarafından Seyrantepe Spor Tesisleri içerisinde Diyarbekirspor’a yapılacak tesisin inşaatına bugün başlandı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ali İhsan Su, Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Nüammer Uslu ve Belediye Genel Sekreteri Abdullah Çiftçi ile inşaat çalışmalarını yerinde inceledi.

İnşaatı yapan firmadan bilgi alan Diyarbakır Valisi, tesisin 15 Ağustos’a kadar tamamlanmasını istedi ve bunun için firmadan söz aldı. İçerisinde hem sosyal donatılar hem de idari bölümler ve yatakhane olacak şekilde projelendirilen iki katlı tesisin yeni sezona kadar hazır olması bekleniyor. Antrenman sahasını da kapsayan tesis projesinin kulübün ihtiyacını karşılayacak şekilde inşa edilmesi için titiz bir çalışma yürütülüyor.

Geçen sezon tesis sorunu nedeniyle Diyarbakır’da konaklama sorunu yaşayan ve bu yüzden büyük sorunlar yaşayan Diyarbekirspor, kente gelmek ve yeni sezon çalışmalarına sağlıklı şekilde hazırlanmak için tesisin tamamlanmasını bekliyor.

Diyarbekirspor İçin Yapılacak Olan Tesisin İnşaatı Başladı
Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!