Gaziantep’te Tekrar Elektrik Kesintisi Yaşanacak!

13 Mart Pazartesi itibariyle Gaziantep’te ve bazı bölgelerde elektrik kesintileri yaşanacağı bildirildi. Osmaniye, Adana, Gaziantep, Kilis, Mersin ve Hatay kentlerinin elektrik dağıtım şebekesinin inşası, bakım ve işletme faaliyetleri hizmetini veren Toroslar Elektrik Dağıtım’ın online ekranından hangi bölgelerde kesinti olup olmayacağını sorgulayabilirsiniz.

13 Mart 2023 Pazartesi günü itibariyle Gaziantep merkez ve bir çok ilimizde elektrik kesintisi yaşanacağı bilgisi aktarıldı. Vatandaşlara duyurulan önemli açıklama sonrasında vatandaşlardan önceden tedbir almaları istendi.

Gaziantep Elektrik Kesintisi Sorgulama Ekranı


Yapılacak olan çalışmalardan dolayı bir süre Enerji verilemeyeceğinden dolayı elektrik kesintisi olacak yerleri ve online olarak Toroslar EDAŞ Elektrik Kesintisi web sayfasından il ve ilçe seçimini yaparak inceleyebilirsiniz.  Gaziantep’te depremden etkilenen iller arasında ve bu bölgelerde çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor. Toroslar EDAŞ yapmış olduğu duyuruda bakım onarım çalışmalarının 13 Mart Pazartesi gününde devam edeceğini bu çalışmalar çerçevesinde geçici olarak elektrik kesintileri olacağını bildirmişti.

GAZİANTEP ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULAMA EKRANI

Gaziantep’te Tekrar Elektrik Kesintisi Yaşanacak!
Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!