Son Dakika.. Bu Gece Yarısından İtibaren Benzine Zam Geliyor!

featured

Akaryakıt‘taki zam haberleri gelmeye devam ediyor. Şimdi ise yeniden fiyatların arttığı açıklandı. Güncel olarak İstanbul, İzmir ve Ankara’daki fiyatları sizlere aktarıyoruz. Peki, Akaryakıta kaç TL zam geldi ve litresi kaç TL’den satılıyor? 23 Ocak Cuma günü’nden sonra geçerli olmak üzere benzine 67 kuruş zam gelmesi beklenirken, fiyat artışıyla birlikte İstanbul’da benzinin litre fiyatı 18 lira 63 kuruştan satılacak.

Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte vatandaşlar benzin ve motorin fiyatları‘nı takip etmeye devam ediyor..

Benzine 67 Kuruş Zam Geldi!

Benzin 67 kuruşluk zamlı fiyatıyla satışa sunulacak. Litrelik fiyatının da bu seviyede arttığı belirtildi. Öte yandan motorin fiyatında henüz bir değişiklik olmadı. Akaryakıt satın almayı planlayan araç sahipleri ise son zammı görünce şaşırdı. Peki İstanbul, İzmir ve Ankara gibi şehirlerde 1 litre benzin kaç lira oldu?

Güncel Akaryakıt Fiyatları

Akaryakıttaki son duruma göre İstanbul’da 1 litre benzin ortalama 17,93 TL’den satılmakta. Ankara’da benzin 18,14 TL ve motorin 22,22 TL’den satılıyor. Motorinin litresi ise 22,01 TL’den satılıyor. İzmir’de benzin 18,12 TL iken motorin 22,27 TL’ye satılmakta.Rafineri uzaklıkları ve şirketlerin kâr marjlarına göre akaryakıt fiyatları iller, ilçeler ve bayiler arasında farklılık gösteriyor.

Epgis Fiyatları Duyurmama Kararı Almıştı!

EPDK‘nın fiyatlardaki değişimi açıklayan tek sendika olan EPGİS hakkında suç duyurusunda bulunulmasının ardından, sendika dava süreci sonlanana kadar akaryakıttaki fiyat değişimlerini vatandaşlarla paylaşmayacağını söylemişti..

Son Dakika.. Bu Gece Yarısından İtibaren Benzine Zam Geliyor!
Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!