Türkiye Yardım Kampanyasında ‘Tek Yürek’ Oldu!

featured

11 kentimizi etkileyen Maraş merkezli depremin yaralarını sarmak adına tüm TV kanallarının katılımıyla “Türkiye Tek Yürek” bağış kampanyası yapılıyor.

Şimdiye dek toplanan bağış miktarı 114 milyar 663 milyon 563 bin lira.

‘DEPREMZEDELER İÇİN KULLANACAĞIZ’

Cumhurbaşkanı Erdoğan, depremzedeler için bağış kampanyası ortak yayınında, “Yurt içinden ve yurt dışından AFAD hesaplarına gelecek her kuruşun, depremzedeler için kullanılacağını” söyledi.

Türkiye’yi yasa boğan deprem felaketinden sonra yaraları sarmak için düzenlenen yardım programları tüm televizyon kanallarında canlı olarak yayınlanıyor.

Başta Kahramanmaraş ve Hatay olmak üzere Gaziantep, Adıyaman, Adana, Malatya, Osmaniye, Diyarbakır, Şanlıurfa, Kilis’i etkileyen depremlerin yıkıcı sonuçlarını yaşayan vatandaşlar için Türkiye’nin tek yürek olacağı canlı yayın, tüm kanallarda aynı anda ekranlara geliyor.

Türkiye’nin tek yürek olduğu canlı yayın tüm kanallarda aynı anda ekranlarda. Pelin Çift, Çağla Şikel, Nihat Hatipoğlu, Nazlı Çelik, Acun Ilıcalı, Tümer Doğru, Deniz Bayramoğlu, Didem Arslan Yılmaz moderatörlüğünde yapılan ortak yayında sanat dünyasından, iş ve spor dünyasının önde gelen isimleri depremzedelere destek oluyor.

5 saat önce Türkiye genelinde başlayan yardım kampanyasında şu an kadar toplanan rakam 114 milyar 742 milyon 214 bin TL oldu.

Tüm yardımların AFAD ve Kızılay’a bağışlanacağı kampanyada Cihan Kamer, Doğuş Holding, Merkez Bankası, Haluk Bayraktar, TMSF, THY,  Halk Bank, Borsa İstanbul Grubu, Turkcell,  Türk Telekom en yüksek bağışı yapan kurumlar isimler arasında yer aldı.

Türkiye Yardım Kampanyasında ‘Tek Yürek’ Oldu!
Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!