Amedspor’dan Ümit Özdağ’a Yanıtı Gecikmedi!

Amedspor’dan Ümit Özdağ’a Yanıtı Gecikmedi!
8 Mayıs 2023 02:47

Amedspor Başkanvekili Ömer Elaldı, bugün Amedspor hakkında: “Türkiye liglerinde Amedspor diye bir takım olamaz” açıklamasını yapan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’a yanıtı gecikmedi.

Bursa’da açıklama yapan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, “Türkiye liglerinde Amedspor diye bir takım olamaz” sözlerini kullandı. Özdağ’ın bu ifadesi Diyarbakır’da tepkilere neden oldu.

‘Biz tek siz hepiniz açıklaması’

Özdağ’ın yaptığı kışkırtıcı sözlerine bir tepki de Amedspor Başkanvekili Ömer Elaldı’dan geldi. Sosyal medyadan Özdağ’a tepki gösteren Elaldı şu ifadeleri kullandı, “Amed diye bir takım var mı yok mu gel Diyarbakır’a gösterelim sana. Bütün teşkilatınla beraber gel. Bizim bir sözümüz var sana da söyleyelim. Biz tek siz hepiniz. Bir daha takımımın adını ağzına alınca 7 defa ağzını toprakla yıka su ile çalkala sonra ağzına al Amedi.” sözlerini kullandı.

Diyarbakır'ın yeni nesil dijital medyası Diyarbakır Online'ın profesyonel içerik editörü. Sağlam kaynaklardan edindiği güncel ve son dakika haberleri sizlere ulaştırıyor.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.