Araç sürücüleri dikkat!

featured

9 Şubat Pazar günü saat 13.30’da İstasyon Meydanında Peygamber Sevdalıları ve Mustazaflar Cemiyeti tarafından yapılacak olan “Kudüs Bizimdir” mitingi dolayısıyla bazı yollar trafiğe kapatılacak.

DİYARBAKIR ONLİNE – Diyarbakır’ın merkez Yenişehir ilçesi İstasyon meydanında yapılacak olan “Kudüs Bizimdir” mitingi münasebetiyle bazı yolların trafiğe kapatılacağı belirtildi. Konuya ilişkin Diyarbakır Valiliğinden yapılan açıklamada, “İlimizde 09 Şubat 2020 günü yapılacak olan Açık Hava Toplantısı nedeniyle etkinliğin yapılacağı alana yakın yollarda giriş ve çıkışlarda mağdur olmaması adına etkinlik süresince trafiğe kapatılacak olan yollar ve alternatif güzergahlar aşağıda belirtilmiştir.” denildi. 8 Şubat 2020 Cumartesi günü saat 14.00 ile etkinlik bitimine kadar kapatılacak olan yollar:

“Akkoyunlu caddesinde, ofis kavşaktan kapatılacak olup alternatif olarak ekinciler caddesi ile Hintli Baba caddesini takiben Ali Emiri caddesine verilecektir.

Mehmet Akif Ersoy caddesinde, Sezai Karakoç kavşağından kapatılacak olup alternatif olarak Cemiloğlu caddesi, Klavuz caddesini takiben Nükhet Coşkun caddesine veya şehitlik kavşağı ile Ali Emiri caddesini takiben Elâzığ caddesine verilecektir.

Cemiloğlu caddesinde, Cemiloğlu-Kılavuz caddesi kesişimi ve Cemiloğlu caddesi-Gürsel caddesi kesişimindin kapatılacak olup alternatif olarak Kılavuz caddesi ve Gürsel caddesini takiben Nükhet Coşkun caddesine verilecektir.

İstasyon caddesinde, İstasyon caddesi-İnaloğlu caddesi kesişimden kapatılacak olup alternatif olarak Ali Emiri caddesini takiben Elâzığ caddesi veya ekinciler caddesine verilecektir.

Kışla caddesi, İstasyon caddesi-kışla caddesi kesişimden kapatılacak olup alternatif olarak Ekinciler caddesini takiben Elâzığ caddesine verilecektir.” (Haber Merkezi)

 

Araç sürücüleri dikkat!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!