Aracını satan adamın yediği yemekten sonra dünyası başına yıkıldı

featured

Aracını satan bir vatandaşın, yediği yemekten sonra dünyası başına yıkıldı: Çocuğuma ekmek alamıyorum..

Diyarbakır‘dan aracını satmak için Şanlıurfa’ya giden Abdullatif Gültekin isimli vatandaş, dolandırıcılar tarafından kendisine yemek yedirilip şuurunu kaybettikten sonra kandırıldığını ve sahte çek verilip aracını aldıklarını öne sürdü. Gültekin, “Yemekten sonra ben kendimi kaybettim. Ayakta duracak halim kalmamıştı. Evimde 4 saat yattıktan sonra dolandırıldığımı anladım. Lütfen yetkililer sorunuma çare bulsun. 4 aydır ekmek götüremiyorum çoluk çocuğuma.” dedi. Haber devam ediyor ⇓

YEMEK YEDİKTEN SONRA KENDİNDEN GEÇTİ

Diyarbakır‘da yaşayan Abdullatif Gültekin, 31 Mayıs günü 33 FT 485 plakalı transit pikap aracını satmak için Gaziantep‘e gitti. Orada alıcısı olmayınca bir galerici Şanlıurfa‘ya yönlendirdi. Şanlıurfa’da alıcısı olduğunu ve telefonda anlaştıklarını söyleyen Gültekin, 1 Haziran sabahı Şanlıurfa’ya gitti. Orada kendisine yemek yedirildikten sonra şuurunu kaybettiğini ve daha sonra notere götürüldüğünü söyleyen Gültekin, işlemlerin ardından dolandırıldığını ve parasının hesabına aktarılmadığını belirtti.

DOLANDIRILDIĞINI ANLAYINCA HEMEN KARAKOLA GİTTİ

Şanlıurfa’da karakola giden Gültekin, durumu polis ekiplerine anlattığında, polis tarafından, şahsın dolandırıcı olduğunu ve savcılığa başvuruda bulunmasını söylendi. Olayın hukuki sürecinden bir sonuç alamayınca basın mensuplarına konuşmak istediğini söyleyen Gültekin, başına gelen durumu anlattı.

Aracını satan adamın yediği yemekten sonra dünyası başına yıkıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!