Cumhurbaşkanı Erdoğan Balkon Konuşması Yaptı

featured

İstanbul’dan Ankara’ya giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Genel Merkezi’nde balkon konuşması gerçekleştirdi. Henüz kesin sonuçların belli olmadığını ifade Erdoğan, “Açık ara önde bulunuyoruz” açıklamasını yaptı.

Türkiye bugün, Cumhuriyet’in 100. yılında 13. Cumhurbaşkanı‘nı ve TBMM 28. Dönem Milletvekillerini seçmek için bugün sandık başına gitti. Sandıkların yüzde 96’sından fazlası belli olurken, Cumhurbaşkanı Erdoğan yarışı önde götürüyor. Akşam saatlerinde Ankara’ya geçen Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi’nde balkon konuşması yaptı.

BİRİLERİ MUTFAKTA BİZ DE BALKONDAYIZ


Bu, sevdalıların buluşması. Bütün bu maratonun neticesini bu akşam sizlerle yaşıyoruz. Birileri mutfakta biz de balkonda. Aziz milletim, ekranları başında bizleri izleyen kıymetli vatandaşlarım. Sevgili Ankaralılar. Değerli dava ve yol arkadaşlarım. Sizleri en kalbi duygularımla, hürmetle, muhabbetlerle selamlıyorum.

OYLARIN SAYIMI BİRAZ DAHA VAKİT ALACAK


Ülkemiz 14 Mayıs seçimleriyle beraber demokrasi şöleni daha alnının akıyla bitmiştir. Hem yurt içi oyların gayri resmi sonuçlarının belli olmasının hem yurt dışı oylarının sayımının biraz daha vakit alacağı anlaşılıyor. Biz fersah fersah geride olduklarını kendilerinin de çok iyi bildiği tabloyu öndeyiz diye anlatarak milleti bir kez daha muhtemelen son kez kandırmaya çalışanlar gibi değiliz. ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Balkon Konuşması Yaptı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!