Diyarbakır Hazro Belediyesi Personel Alımı Yapıyor

featured

Diyarbakır Hazro Belediyesi, yayınladığı ilan ile beraber personel alımı yapacağını duyurdu. Peki başvuru şartları neler, ve nereye yapılacak? Kadro dağılımıyla beraber diğer detaylar haberimizde.

Hazro Belediyesi, Temizlik İşçisi alımı yapacağını duyurdu. Ayrıntılara göre son 1 yıl içerisinde sadece Hazro ilçesinde ikamet eden vatandaşlar başvurabilirler. Başvuru öncesinde vatandaşlardan bazı evraklar istenmektedir. Adayın son bir yıl içinde hazro ilçesinde ikamet ettiğini gösteren belge nüfus kayıt belgesi, adli sicil kaydı, askerlik durumu, ikametgah belgesi, kimlik fotokopisi ve sağlık raporu ile beraber adaylar başvurularını yapabilecekler.

DİYARBAKIR HAZRO BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI ŞARTLARI!

a) Türk Vatandaşı olmak,

b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

c) 18 Yaşını tamamlamış olmak gerekmektedir.

d) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde açıklanan süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenmiş olan bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süre hapis cezasına veya affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı işlenmiş suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlar, irtikap, zimmet, rüşvet, hırsızlık, sahtecilik, dolandırıcılık, güveni kötüye kullanma,ihaleye fesat karıştırma, hileli iflas,  edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama suçundan veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamış olmak.

e) Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması, muaf olmak veya tecilli olması gerekmektedir.

f) 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir akıl hastalığı bulunmamak.

g) Sosyal Güvenlik Kurumlarından, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

h) Adli Sicil Kaydı olmamak, Son 1 yıl içerisinde Hazro’da ikamet ediyor olmak.

PERSONEL ALIM BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ BELGELER

Kimlik Fotokopisi,

Adli Sicil Kaydı,

Askerlik Durum Belgesi,

Sağlık Raporu,

Nüfus Kayıt Belgesi Örneği,

İkametgah Belgesi,

Son bir yıl içerisinde Hazro’da ikamet edildiğine dair bir belge.

HAZRO BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI İÇİN BAŞVURU ADRESİ

Hazro Belediyesi tarafından personel alımı yapılacağı açıklanan kadrolara başvurmak isteyen vatandaşlar, başvurularını 22-23 Şubat tarihleri içerisinde Şehitlik Caddesi, Hürriyet Mahallesi, Kapı No:43 Hazro/DIYARBAKIR adresine yapabilirler.

DİYARBAKIR HAZRO BELEDİYESİ’NİN TEMİZLİK İŞÇİSİ ALIMI İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

Diyarbakır Hazro Belediyesi Personel Alımı Yapıyor
Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!