Diyarbakır’da Seçim Sabahı 50 Bin TL’lik Motosiklet Çalındı

featured
DİYARBAKIR'IN KAYAPINAR İLÇESİNDE SEÇİM SABAHININ SESSİZLİĞİNİ FIRSAT BİLEN HIRSIZLAR, ÇALACAĞI MOTOSİKLETİN BULUNDUĞU SİTEYİ ÖNCE KOLAÇAN ETTİ, SONRA MOTOSİKLET ÇALARKEN GÜVENLİK KAMERALARINA YAKALANDI. (MUHAMMET HÜSEYİN İÇLİ/DİYARBAKIR-İHA) Diyarbakır'ın Kayapınar ilçesinde seçim sabahının sessizliğini fırsat bilen hırsız, çalacakları motosikletin bulunduğu siteyi önce kolaçan etti, sonra motosiklet çalarken güvenlik kameralarına yakalandı.

Diyarbakır’ın merkez Kayapınar ilçesinde seçim sabahının sessizliğini fırsat bilen bir hırsız, çalacakları motosikletin bulunduğu siteyi önce kontrol etti, daha sonra motosiklet çalarken güvenlik kameralarına yakalandı. ↓

Olay, Kayapınar ilçesine bağlı Medya Mahallesi Mahabat Bulvarı’nda meydana geldi. Alınan bilgilere göre, saat 04.40 sıralarında Işık 5 Sitesi içerisinde park halinde bulunan 21 EA 733 plakalı motosiklet, yüzünü kapatan hırsız tarafından 4 dakika içerisinde çalındı. Olaydan önce hırsız site içerisinde kimsenin olmadığını fırsat bilerek, güvenlik kamerasını görmesine rağmen yüzünü kapatıp motosikleti çaldı.

Güvenlik kameralarına yakalanan hırsızlık olayında kamerayı fark eden hırsız, yüzünü kapattıktan sonra çaldığı motosikleti hemen siteden çıkardı. Daha sonra çaldığı motosikleti çalıştıramayacağını anlayan hırsızın, önce motosikleti düşürdüğü, daha sonra yürüyerek ilerlettiği görüldü.

Diyarbakır’da Seçim Sabahı 50 Bin TL’lik Motosiklet Çalındı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!