Diyarbakır’ın İlk Açık Hava Konseptli AVM’si Açılıyor!

Diyarbakır’ın İlk Açık Hava Konseptli AVM’si Açılıyor!
14 Nisan 2023 02:46 | Son Güncellenme: 14 Nisan 2023 03:34

Diyarbakır’ın ilk açık hava konseptli AVM’si olma özelliğini taşıyan WinsTown AVM yarın açılıyor.

Yarın yapılacak olan açılış öncesi iftar programında basın mensuplarıyla yemekte bir araya gelen Wins Town AVM yönetim kurulu, Alışveriş Merkezi’nin yarın ki açılış programı ve AVM’nin kente katacağı prestiji ve ekonomik değerinden söz etti.

WİNS TOWN AVM AÇILIYOR

Diyarbakır’ın ilk açık hava AVM’si özelliğini taşıyacak olan Winstown AVM kendi bünyesinde birçok prestijli marka olacak. AVM’nin bünyesinde 112 Mağaza, 55 bin metrekare kapalı alan ve 20 bin metrekare sosyal yaşam alanı bulunuyor.

Bununla beraber kent ekonomisine büyük katkı sağlanması bekleniyor. AVM binin üzerinde doğrudan istihdam, dolaylı olarak da 2 bin kişiye iş imkanı sağlayacak.

AVM yönetim kurulu adına konuşan Ramazan Karakoç, açılış programıyla alakalı olarak, “Diyarbakır halkının uzun zamandır beklediği bu açılışın gerçekleşmesi için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Açılış programımızda birçok etkinlik ve sürprizlerimiz var. Tüm Diyarbakırlıları açılışımıza davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Diyarbakır'ın yeni nesil dijital medyası Diyarbakır Online'ın profesyonel içerik editörü. Sağlam kaynaklardan edindiği güncel ve son dakika haberleri sizlere ulaştırıyor.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.