Diyarbakır’ın Yenişehir İlçesine Yıldırım Düştü

featured

Şanlıurfa başta olmak üzere Malatya, Adıyaman ve Kahramanmaraş’ta onlarca insanımızın ölümlerine neden olan sağanak yağış Diyarbakır‘da da etkisini gösterdi. Diyarbakır’da bir çok cadde ve sokak sular altında kaldığı haberleri gelmeye devam ediyor. Merkez Yenişehir ilçesindeki Ofis semtine akşam saatlerine doğru yıldırım düştü. Yıldırım düşmesi sonucunda kent Yenişehir ilçesinde yerler ve evlerin camları sallandıı

DİYARBAKIR’DAKİ SAĞANAK YAĞIŞ DEVAM EDİYOR!

METEOROLOJİ UYARI YAPTI!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) 14-20 Mart tarihli hava tahmin raporunu açıklamıştı. MGM tarafindan bugün yapılan değerlendirme sonucunda deprem bölgesindeki kentler için turuncu kodlu uyarı yapıldı.

Yağmur ve sağanak,  İç Anadolu’nun kuzeydoğusu, Doğu Karadeniz’in iç kesimleri, ve Doğu Anadolu’nun doğu bölgesinde karla karışık yağmur ve yer yer kar yağışı şeklinde olması beklenen yağışların; Doğu Anadolu’nun batısı, Kıyı Ege ve Güneydoğu Anadolu, Kahramanmaraş, Sivas, Hakkari ve Şırnak çevrelerinde yerel kuvvetli; Malatya’nın güney kısmı, Adıyaman kent geneli ve Kahramanmaraş’ın kuzey ve doğu, Elazığ’ın batı bölgesinde çok kuvvetli ve yer yer şiddetli olacağı tahmin ediliyor. açıklaması yapıldı.

Diyarbakır’ın Yenişehir İlçesine Yıldırım Düştü
Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!