Diyarbakırlı Muhammed Yakut Türkiye’de Gündem Oldu!

featured

Muhammed Yakut Türkiye gündemine bomba gibi düştü. Youtube’da bazı videolar yayınlamaya başlayan Diyarbakırlı iş insanı Muhammed Yakut, çeşitli iddialarda bulundu. Yakut’un “Delilerin Delisi” mahreciyle yayınladığı dört videodaki bazı iddialarda, bankalar, parti genel başkan yardımcılarından, savcılara kadar birçok isim bulunuyor.

Sedat Peker’in ardından Diyarbakırlı iş adamı Muhammet Yakut, Sosyal medya platformu Youtube’dan “Delilerin Delisi” isimli kanalında art arda 4 video yayınlayarak çeşitli iddialar öne sürdü.

MUHAMMED YAKUT’UN VİDEOSU

Eski Diyarbakırspor kulübü başkanı Abdurrahman Yakut’un yeğeni olan ve akaryakıt sektöründe olan Yakut, 90-92 yılları arasında BOTAŞ’ta çalıştığını ifade etti.

Abdullah Bilgingüllüoğlu yeğeni olan Muhammed Yakut, Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı da yapmıştı.

Muhammed Yakut, Deliler Delisi adlı sosyal medya hesabından siyasi içerik dolu video mesajlar yayınlıyor. Ayrıca Yakut’un Twitter’da 27 bin, YouTube’da ise 30 bin abonesi bulunmakta.

Yakut, 2012 yılında Denizatı Petrokimya şirketinin sahibi Ali Şafak Akmil’i kaçırtarak 400 bin lira parasının aldığı suçlamasıyla gözaltına alınmasıyla gündeme oturmuştu.

Yakut, AK Parti genel başkan yardımcıları, genel başkanvekili ve bakan olan bazı isimlerle ilgili açıklamalar yapacağını açıkladı.

Muhammed Yakut, paylaşımlarını @muhammedyak21 adlı twitter hesabından ve Halkweb adlı youtube kanalından yayımlıyor.

Diyarbakırlı Muhammed Yakut Türkiye’de Gündem Oldu!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!