Getir, e-ticaret devini satın aldı!

featured

Rekabet Kurulu, Getir’in, türkiyenin en sık ziyaret edilen e-ticaret sitesi olan n11.com hisselerinin belirli bir kısmını sermaye artırımı yoluyla devralması işlemine izin verdi.

E-ticaret sitesi n11.com‘un Getir’e devrine Rakabet Kurulu resmen onayladı. Kurumun internet sitesinde yer Kurul kararlarında, “Getir Perakende Lojistik AŞ‘nin, Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri AŞ (n11.com) hisselerinin belirli bir kısmını sermaye artırımı yoluyla Doğuş Holding AŞ ve SK Planet Co., Ltd.’den devralması işlemine izin verildi” denildi. Şirket Başarısını giderek artırmaya devam eden Getir, son olarak geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vermeye başladığını duyurmuştu. Getir şirketi, son olarak Chicago ve New York’ta da hizmet vermeye başlayarak ABD’ye açılmış, hizmet verdiği toplam ülke sayısını 9’a çıkardı..

GETİR, E-TİCARETE GİRİYOR

2015 yılından itibaren online perakende uygulaması olarak kurulan Getir; yemek, su, taksi vb. alanlarda hizmet veriyor. Şirket, Türkiye başta olmak üzere çeşitli Avrupa ülkelerinde ve Amerika Birleşik Devletleri‘nde de hizmet veriyor. Günden günde büyüyen Getir, son adımı n.11.com’u satın alarak e-ticaret sahasına da güçlü bir adım atıyor..

Diğer haberler için tıklayınız

Getir, e-ticaret devini satın aldı!
Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!