Green Card Çekiliş Sonuç Ekranı! 2023 Green Card Sonuçları

featured

Green Card başvuru sonuçları bugün açıklanacak. Amerika’da yaşama ve çalışma hayali kuran binlerce vatandaş 5 Ekim – 8 Kasım 2022 tarihleri arasında Green Card başvurusu yapmıştı. Peki Green Card sonuçları ne zaman, saat kaçta açıklanacak? 

ABD Freetown Büyükelçiliği, başvuru sonuçlarının 6 Mayıs 2023 tarihinde saat 19:00’da açıklanacağını açıklamıştı. Green Card kura çekilişi Türkiye saati ile 19:00’da açıklanması bekleniyor.

GREEN CARD MÜLAKAT TARİHLERİ TARİHİ 2023

Green Card başvuru sonuçlarında ismi çıkan kişilerin mülakatları 1 Ekim 2023 – 30 Eylül 2024 tarihleri arasında yapılacak. Green Card çekilişini kazandıktan sonra bu tarihler arasında vize almayanlar vatandaşlar haklarını kaybedecek.

Başvurular 5 Nisan – 8 Kasım 2022 tarihinde arasında http://dvprogram.state.gov internet sites üzerinden gerçekleştirildmişti.

GREEN CARD BAŞVURU SONUCU SORGULAMA SAYFASI

Green Card başvuru sonuçları https://www.dvlottery.state.gov/ web sitesinden sorgulanabilecek.

Green Card başvuru sonucu sorgulama ekranında “uyarı” mesajı yer alıyor. Uyarı ise sonraki sayfa için “onay numarası, soyadı ve doğum tarihi”nin eksisiz bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Continue linkine basıldıktan sonra aynı web sitesi adresi üzerinden yeni bir link açılacaktır.

Green Card, Amerika’ya gitmek isteyenler kişiler için büyük bir öneme sahiptir. Almak için belli yılın belli zamanlarında çekilişler yapılıyor.

Green Card Çekiliş Sonuç Ekranı! 2023 Green Card Sonuçları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!