Gülistan Doku’nun yeni görüntüleri ortaya çıktı

featured

Tunceli 30 gündür kendisinden haber alınamayan Munzur Üniversitesi öğrencisi Diyarbakırlı Gülistan Doku’ya ait yeni görüntüler ortaya çıktı.

DİYARBAKIR ONLİNE – Tunceli’de 5 Ocak’tan bu yana kendisinden haber alınamayan Munzur Üniversitesi öğrencisi Diyarbakırlı Gülistan’ın Doku’nun bir kafe önünde erkek arkadaşı olduğu belirtilen Zainal Abrokov ile yeni görüntüleri ortaya çıktı. Daha önceki görüntülerde Doku’nun, merkeze bağlı Atatürk Mahallesi’nde bulunan bir kafenin önünde Rus asıllı erkek arkadaşı Zainal Abarokov ile görüştüğü, karşılıklı bir süre konuştuğu ve bir süre sonra tek başına yürüyerek caddeden karşıya geçip minibüse bindiği görülmüştü.  Doku’ya ait mobese kameralarına yansıyan yeni görüntülerde Abarakov ile ayrıldıktan sonra ellerini önde birleştirip, başı önde bir şekilde otobüs durağına gidiyor. Bir süre telefonla konuşan Doku, yolcu minibüsüne bindiği anlarda görüntüde yer alıyor.

JAK ARAMA ÇALIŞMALARINI DURDURDU’

Öte yandan Doku’nun ailesinden alınan bilgilere göre, Uzunçayır Barajı Dinar Köprüsü mevkiinde Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ekipleri Gülistan Doku’nun barajda olmadığına dair tutanak yazarak aramalarını durdurduğunu aktardı.  Şu ana kadar şehir dışından 17 farklı ekibin geldiğini dile getiren Doku ailesi, polislerin aynı şekilde Doku’nun barajda olmadığına dair tutanak yazıp gönderdiğini ve aramalarının durdurulması için cevap beklediklerini dile getirdi. (MA)

 

Gülistan Doku’nun yeni görüntüleri ortaya çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!