Meteoroloji’den Diyarbakır için sıcak hava uyarısı!

Meteoroloji’den Diyarbakır için sıcak hava uyarısı!
11 Temmuz 2023 12:51 | Son Güncellenme: 11 Temmuz 2023 12:52

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Diyarbakır için ‘sıcak hava’ uyarısı yaptı. Sıcaklar mevsim normallerinin üzerine çıkacak. Son zamanların en sıcak Temmuz ayının yaşandığı Diyarbakır’da yağan yağmurla beraber hava ile sıcaklar bir nebze olsun azaldı.

Diyarbakır Meteoroloji Bölge Müdürlüğü verilerine göre Diyarbakır’da hava sıcaklığının 2 ile 6 derece artmasının beklendiği açıklandı. Meteoroloji 15. Bölge Müdürlüğü Diyarbakır Bölge Tahmin ve Uyarı Merkezi, yapılan son değerlendirmelere göre Diyarbakır’da hafta ortasından itibaren sıcaklıkların mevsim normallerinin 2-6 derece üzerine çıkmasının beklendiğini açıkladı. Tedbirli olun açıklaması.. ⇓

TEDBİRLİ OLUN ÇAĞRISI YAPILDI!

Sıcak hava dalgası nedeniyle kronik rahatsızlığı olanlar, yaşlılar ve çocuklar başta olmak üzere vatandaşların günün en sıcak saatleri olan 11.00 ile 16.00 saatleri arasında dikkatli ve tedbirli olmaları uyarısı yapıldı.

METEOROLOJİ DİYARBAKIR VE İLÇELERİ SICAKLIK RAPORU İÇİN TIKLAYINIZ

Diyarbakır'ın yeni nesil dijital medyası Diyarbakır Online'ın profesyonel içerik editörü. Sağlam kaynaklardan edindiği güncel ve son dakika haberleri sizlere ulaştırıyor.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.