Sandık Başında Hayatını Kaybedenlerin Sayısı 3’e Yükseldi

featured

Bugünkü seçimlerde Trabzon, Rize ve Giresun’da sandık başında kalp krizi geçiren 3 kişi yaşamını yitirdi. İşte Detaylar ⇓

Rize’nin Pazar ilçesinde Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28’inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi için mahallede çay alım yerinde kurulan sandıkta AK Parti‘nin sandık görevlisi Şeref Kurt, sandık başında aniden fenalaşarak yere yığıldı.

Kurt’a ilk müdahale sandıkta oy kullanmaya gelen vatandaşlar ve görevliler tarafından yapıldı. Alınan ihbar üzerine gelen sağlık görevlilerinin kalp krizi geçirdiğini tespit ettiği Kurt, ambulansla Kaçkar Devlet Hastanesi’ne kaldırıldığı öğrenildi.

OY KULLANIRKEN KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Trabzon’un Akçaabat ilçesinde de 75 yaşındaki Aysel Ulusoy adlı vatandaş, oy kullanmak için yakınları ile birlikte sandıkların kurulduğu Çevreli Camisi lokaline geldi.

Seçim pusulasıyla oy kabinine giren Ulusoy, aniden fenalaşıp yere düştü. Görevliler tarafından ilk müdahalesi yapılan Ulusoy, akrabaları tarafından Haçkalı Baba Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Kalp krizi geçirdiği belirlenen Ulusoy, kurtarılamadı.

85 YAŞINDAKİ YILDIZ HAYATINI KAYBETTİ!

Giresun‘un Espiye ilçesinde de oy kullanmak için Cibril Mahallesi Kırcaahmetli mevkisindeki köy odasına giden 85 yaşındaki İsmail Yıldız bir anda fenalaşıp yere yığıldı.

Olay yerine giden 112 Acil Sağlık görevlilerinin ilk müdahalesinde kalp krizi geçirdiği belirlenen Yıldız, kurtarılamayarak vefat etti.

Sandık Başında Hayatını Kaybedenlerin Sayısı 3’e Yükseldi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!