Sayısal Loto’da rekor ikramiye Diyarbakır’a çıktı!

Sayısal Loto’da rekor ikramiye Diyarbakır’a çıktı!
18 Temmuz 2023 18:52 | Son Güncellenme: 18 Temmuz 2023 19:18

Diyarbakır‘ın Silvan ilçesinde Çılgın Sayısal Loto çekilişinde 6 bilen 1 kişi, 247 milyon 659 bin 481 TL’nin sahibi oldu. Kuponun oynandığı bayinin sahibi olan Süphan Terim, “Sürekli gelip oynayan biriydi; hak etmişti” ifadelerini kullandı.

‘EN BÜYÜK İKRAMİYEYİ BUGÜN VERDİM’

Bayi sahibi olan Süphan Terim, kazanan talihlinin çekini almak için il dışına çıktığını söyleyerek, “Bizim bayiden arkadaş; sürekli gelip, oynuyordu. Arkadaşın sabaha kadar kim olduğunu bilmiyorduk. Daha sonradan araştırarak bilgimiz oldu. Sürekli gelip oynayan biriydi; hak etmişti. Temennimiz; güzel bir yatırım yapmasıdır. Hayırlı, uğurlu olsun. İyi oldu. Bu tür kazançların artması, bu bölge için bir avantajdır. Kendisi de iyi biriydi. Bu az bir para değil. İnşallah iyi değerlendirir. Şu ana kadar ilk talihlimdir. 15 yıla yakındır bu işteyim. En büyük ikramiyeyi bugün verdim. Kendisine ulaştım, parasını almak için yola çıkmış” açıklamalarında bulundu. Diğer haberlere göz atmak için tıklayınız ⇓

Diyarbakır'ın yeni nesil dijital medyası Diyarbakır Online'ın profesyonel içerik editörü. Sağlam kaynaklardan edindiği güncel ve son dakika haberleri sizlere ulaştırıyor.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.