Togg’un Diyarbakır’daki Hizmet ve Servis Noktası

featured

Togg’un T10X modeli, sipariş hakkı kazanan vatandaşlara teslim edilmeye başlarken, araç sahiplerinin en çok merak ettiği servis ve hizmet noktaları da açıklandı. İşte 7 bölgedeki ve 23 şehirdeki Togg’un servis ve hizmet noktaları.

Togg T10X modeli, ön sipariş kurasıyla belirlenen sahiplerine teslim ediliyor. Dün yapılan açıklamada teslimatların araç sahiplerinin belirlenen adreslerine yapılacağı ve yola çıktığının yer aldığı video paylaşılmıştı.

Togg’un resmi Twitter hesabından, bugünse Togg T10X’lerin teslimat sürecine ve servislerin hizmete alınmasına dair paylaşımlar yapıldı.

Servislerin hizmete alınmasına ilişkin yapılan paylaşımda, “Planlarımız doğrultusunda yılın başından sonra servislerimizi hizmete almaya devam ediyoruz. Bugün itibarıyla; 7 bölge, 23 şehir, 33 sabit, 8 mobil noktada kullanıcılarımıza kesintisiz, hızlı ve etkin bir servis deneyimi sunmak için hazırız.” açıklaması yapıldı.

Teslimat sürecine yönelik görüntülerin yer aldığı ikinci paylaşımda ise “Togg Teknoloji Kampüsümüzden sevkiyatlarımız devam ediyor. Gemlik rengi akıllı cihazlarımız Isparta, Bursa, İstanbul ve İzmir’e, Oltu ise Kocaeli’ye doğru yola çıktı.” denildi.

Togg’un Diyarbakır’daki Hizmet ve Servis Noktası

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!