Baklava Kutusunda Uyuşturucu Ele Geçirildi

featured

Diyarbakır’da gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda, 4 kilogram metamfetamin, 3 kilo 620 gram skunk ile 1 kilo 945 gram toz esrar maddesi ele geçirildiği öğrenildi. İşte Detaylar 👇

Diyarbakır’da gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda, 4 kilogram metamfetamin, 3 kilo 620 gram skunk ve 1 kilo 945 gram toz esrar maddesi ele geçirildi.

Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan uyuşturucu operasyonunda; üzeri baklava ile kapatılmış tatlı paketlerinin içerisinde ve canlı güvercin bulunan kutunun alt kısmında, zeytin ve peynir kovalarının içine zulalanmış vaziyette bulunan uyuşturucu maddeleri ele geçirildi.

Yaşlı durumda olmasından faydalanmak suretiyle kurye olarak kullanılan şüphelinin bel korsesinde; 4 kilo 633 gram metamfetamin maddesi, 3 kilo 620 gram skunk maddesi ve 1 kilo 945 gram toz esrar maddesi ile şüpheli yakayı ele verdi.

Söz konusu uyuşturucu maddelere, adli makamlardan alınan karara istinaden el konulurken, operasyon çerçevesinde “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama” suçundan işlem yapılan 7 şüpheli sevk edildikleri adli mercilerce tutuklandı

Baklava Kutusunda Uyuşturucu Ele Geçirildi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!