Diyarbakır Yeşil Sol Parti Seçim Bürosuna Silahlı Saldırı!

featured

Son Dakika.. Diyarbakır’da Yeşil Sol Parti kadın seçim irtibat bürosuna silahlı saldırı gerçekleşti. Mermiler büro camlarına isabet etti. İşte detaylar..

Diyarbakır’ın merkez Yenişehir ilçesine bağlı Şehitlik Mahallesi’nde bulunan Yeşil Sol Parti kadın seçim irtibat bürosuna silahlı saldırı düzenlendi.

(GÜNCELLENDİ) Yeşil Sol Parti Diyarbakır Basın Bürosu, söz konusu saldırı iddialarına ilişkin açıklama yaptı. Açıklamada, olayın partilerine yönelik bir saldırı değil seçim bürolarının bulunduğu bölgedeki adlı bir olaydan ibaret olduğuna dikkat çekildi.

Akşam saatlerinde kimsenin büroda olmadığı saatlerde gerçekleşen saldırıda büroya doğru dört beş el ateş edildiği duyuldu. Bazı mermiler büroya isabet ettiği bildirildi. Saldırı sonrasında vekil adayları ve partililer büronun önüne gitti.

‘Seçim büromuz hedef alındı’

Saldırı anında seçim bürosunda kimsenin olmadığını ifade eden Atasoy, “Saldırı içerde kimse yokken yapıldı. Direk seçim büromuz hedef alındı. Şu an avukat arkadaşlarımız olay yerinde polisle beraber inceleme yapıyorlar. Bu saldırı ile kaos ve korku yaratmak istiyorlar. Eski senaryoları tekrarlatmak istiyorlar. Bireysel bir olay değil. Organize bir olay” dedi.

GÜNDEMDEN DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ

Diyarbakır Yeşil Sol Parti Seçim Bürosuna Silahlı Saldırı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!