Diyarbakır’da Starbucks’un önünde bedava kahve dağıtıldı

Diyarbakır’da Starbucks’un önünde bedava kahve dağıtıldı
17 Kasım 2023 21:35 | Son Güncellenme: 17 Kasım 2023 21:46

Diyarbakır’da bir grup genç Starbucks kahve mağazasının önünde bedava kahve dağıttı. Vatandaşları İsrail’e destek veren kuruluşları boykot etmeye davet eden gençlerin eylemine, Diyarbakırlılar yoğun ilgi gösterdi.

Uzun yıllardır işgal altında olan Gazze’de, Hamas’a bağlı İzzeddin Kassam Tugaylarının 7 Ekim’de İsrail’e yönelik gerçekleştirdiği “Aksa Tufanı Operasyonu” sonrası İsrail ordusunun başlattığı katliam 42. günü geride bırakırken, vahşi saldırılarda can kaybı her geçen saat katlanarak artıyor. Katliamlara tepki olarak çeşitli ülkelerinde başlatılan Yahudi menşeli ürünlerin boykot edilmesi eylemleri ise devam ediyor. Diyarbakır’da bir kalabalık grup genç de, dünyanın önde gelen kahve markası zincirlerinden Starbucks’ın mağazasının bulunduğu bir alışveriş mağazası önünde ilginç bir eyleme imza attı. Diğer haberlere göz atın 👇

ETİKETLER: , , , ,
Diyarbakır'ın yeni nesil dijital medyası Diyarbakır Online'ın profesyonel içerik editörü. Sağlam kaynaklardan edindiği güncel ve son dakika haberleri sizlere ulaştırıyor.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.