Diyarbakır’ın birçok mahallesinde elektrik kesintisi olacak!

featured

Dicle Elektrik Diyarbakır‘ın merkez ilçeleri Kayapınar, Yenişehir ve Bağcılar’da birçok mahallede elektrik kesintileri yaşanacağını duyurdu. İşte o ilçeler.

Diyarbakır’ın merkez ilçelerinde Dicle Elektrik tarafından birçok ilçe ve mahallede elektrik kesintileri yapılacak. Şirketin özellikle kırsal mahallerde elektrik kesintisi yapacağı bildirildi. Farklı çalışmalardan kaynaklı yapılacak elektrik kesintileri ile ilgili olarak bilgilendirme yapan Dicle Elektrik, Diyarbakır’da merkez ilçelerinde olacağını duyurdu. Saat 08.00 ile 18.00 arası elektrik kesintisi yapılacak ilçe ve mahalleler:

YENİŞEHİR İLÇESİ

Üçkuyu mahallesi, Bahçelievler, Güvendere, Dökmetaş, Güvercinlik, Yüksek, Dökmetaş, Cankatran, Cücük, Petek, Gözegöl, Gözalan, Beneklitaş, Sarıyatak, Soğanlı, Büyükkadı, Koyungüden, Süngüler, Bostanpınar, Sarıkamış, Alibardak, Sağdıçlı, Kavaklıbağ, Küçükakören, Çelikevler, Çaytepe, Arpaderesi, Çelikli, Mermer, Sapanca, Ağaçlıdere, Mermeri, Güvendere, Sancar, Tanışık, Dökmetaş, Sivritepe, Yolaltı, Seyrantepe Sanayi, Fabrika, Güzelköy, Güvercinlik, Yüksek, Kesikağaç, İlbaş, Eser ve Tanışık Mahalleleri.

KAYAPINAR İLÇESİ

Cankatran mahallesi, Gözalan, Beneklitaş, Sarıyatak, Yolboyu Pirinçlik, Karaburçak, Develi, Harmanardı; Tosunlu, Kırkpınar, Güleçoba, Hatipoğlu, Kaldırım, Petek, Uyandık, Gözegöl, Karayakup, Karacadağ, Yukarıakdibek, Kamışpınar, Övündüler, Kırkkoyun, Ekince , Ortaören, Alankoz, Sakallı, Karahanköy, Yiğityolu, Oğlaklı ve Kılıçkaya Mahalleleri.

BAĞLAR İLÇESİ

Bağcılar, Mevlana Halit ve Şeyh Şamil Mahalleleri’nde elektrik kesintileri yaşanacak.

DEDAŞ PLANLI KESİNTİLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Diyarbakır’ın birçok mahallesinde elektrik kesintisi olacak!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!