Diyarbakırlı Sma Hastası Azer Bebek Yardım Bekliyor!

featured

Diyarbakır’ın Bismil ilçesi, Işıklar köyünde yaşam mücadelesi veren Azer Kaplan’ın ailesi seslerini duyurmak için Diyarbakır Online’a ulaştı.

Diyarbakır halkından maddi destek bekleyen aile çocuklarının bir an önce tedavi olmasını bekliyor. Henüz 8 aylık olan Azer Kaplan bir çok kez yoğun bakım sürecinden geçmiş..

Azer’in annesinin açıklamaları: ‘Ben İrem kaplan 19 yaşındayım ev hanımıyım eşim Hüseyin Kaplan 28 yasında güvenlik görevlisi bir çocuğumuz var o da Azer oğlum 1 haftalık iken topuk kanından alınan teste Smatip1 ölümcül kas hastası teşhisi konuldu. 25 günlükken yoğun bakım süreci geçirdi 2. Ayının tamamını hastanede geçirdi Şuan durumu kötüye gidiyor kas kayıpları başladı ve trakesi açılma ihtimali çok yüksek.

Köyde eşimin ailesi ile yaşıyoruz bir odada benim evladım yaşam mücadelesi veriyor Azer benim ilk ve son çocuğum 8 aylık oldu ben ve eşim taşıyıcı olduğumuz için başka çocuk düşünmüyoruz. Diyarbakır halkından Azer’e sahip çıkmasını istiyoruz. Evladımı kaybetmek istemiyorum çünkü. Ne olur Diyarbakır sesini duymazsa bu bebeğime kim sahip çıkacak valilik onaylı belgeleri var. Lütfen Azer’in zamanı kalmadı.. Bir an önce kampanyasını bitirmemiz lazım barı sizler yardımcı olun bebek yaşasın ‘ifadelerini kullandı.

MİNİK AZER KAPLAN’IN AİLESİ

E-DEVLET DİYARBAKIR VALİLİĞİ ONAY SORGULAMA KODU:23_264 – İsim (Annesi) İrem Kaplan

BU SAYFADAN SORGULAMA YAPABİLİRİNİZ.

Diyarbakırlı Sma Hastası Azer Bebek Yardım Bekliyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!