Munzur Çayı’nda Kaybolan İkinci Kişinin de Cesedi Bulundu

Munzur Çayı’nda Kaybolan İkinci Kişinin de Cesedi Bulundu
10 Mayıs 2023 02:09 | Son Güncellenme: 10 Mayıs 2023 02:12

Tunceli‘de araçlarının Munzur Çayı’na uçması sonucu kaybolan 3 Diyarbakırlı gençten Mehmet Can Demiral’ın da cansız bedeni bulundu.

Diyarbakır‘dan gezmek için Tunceli’ye gelen Azat Demiral (21), Mehmet Can Demiral (22) ve Baran Aslantaş’ın bulunduğu araba, 21 Nisan günü Ovacık karayolunun 40. kilometresinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucunda Munzur Çayı’na uçmuştu. Trafik kazası sonrasında başlatılan arama çalışmalarında 6 Mayıs günü Baran Aslantaş’ın cansız bedeni Ovacık karayolu Miskisağ mevkiinde Munzur Çayı’nda uzman ekiplerce bulunmuştu. Kayıpları arama çalışması çerçevesinde bugün de Ovacık karayolu Venk köprüsü mevkiinde Mehmet Can Demiral’ın cansız bedenine ulaşıldığı bilgisi geldi.

Munzur Çayı’ndan çıkarılan cenaze, otopsi için üzere Tunceli Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

Diğer yandan hala kayıp olan Azat Demiral’ı bulma çalışmalarına ise Munzur Çayı ve Uzunçayır Baraj Gölü’nde halen devam ediyor.

Diyarbakır'ın yeni nesil dijital medyası Diyarbakır Online'ın profesyonel içerik editörü. Sağlam kaynaklardan edindiği güncel ve son dakika haberleri sizlere ulaştırıyor.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.