Türk Telekom 2023 Personel Alımı Başvuru Şartları

Türk Telekom Kurumsal web sitesi üzerinden geçtiğimiz günlerde personel alımı yapacağını bildirmişti. Türk Telekom, kendi bünyesinde çalıştırmak üzere kamuya birçok personel alımı yapacağını açıkladı. Peki Türk Telekom personel alım şartları nelerdir ve nasıl başvurulur?

Türk Telekom kendi bünyesinde çalıştırmak üzere çok sayıda kişiyi işe alacağını duyurdu. Adaylar için başvuru yapmaları için istediği belgelerde açıkladı. Deprem bölgesi için personel alımı şartları ve diğer tüm detayları bu haberimizde bulabilirsiniz.

Türk Telekom Personel Alımı Yapacağı Unvanlar

  • Deprem öncesine kadar deprem bölgesinde yaşayan veya birinci derece de akrabaları etkilenmiş olan mağdur vatandaşlar.
  • Deprem sonrası evi veya iş yeri hasar almış vatandaşlar.
  • 30 yaşını tamamlamamış olmak.
  • İkametgah adresi değişen kişiler başvurularını yapabileceklerdir.
  • Başvuru yapacak adayların Finans ve Destek Hizmetleri) fonksiyonlar için tercihen  Endüstri Mühendisliği, İktisadi İdari Bilimler yada İşletme Mühendisliği bölümünden mezun olmaları gerekiyor.
  • Bilgisayar Mühendisleri veya Elektrik – Elektronik Mühendisi olan adaylarda başvurularını yapabileceklerdir.
  • Stajyer pozisyonu personel alımları için başvuru yapacak adayların; 25 yaşını tamamlamamış olması, İktisadi ve İdari Birimler Fakültelerinden veya Mühendislik Fakültelerinden üniversite son sınıf yada üçüncü sınıf öğrencisi olmaları gerekiyor.

Türk Telekom Çalışma Şartları Nelerdir?

Deprem bölgesinde yaşayan ve depremden etkilenen vatandaşlar bulundukları illerde çalışabilecekler. Deprem yaşamış ve adresini değiştirmek zorunda kalan vatandaşlar İstanbul ve Ankara merkezinde istihdam edilebilecekler. Stajyer pozisyonunda çalışmak isteyen kişiler uzaktan çalışma yöntemi ile bu iş başvurusu tam size göre.

Başvurular Nereden Yapılacak?


Türk Telekom personel alımları başvurunuzu kolay bir şekilde Türk Telekom’un kariyer sitesinden yapabilirsiniz. Son başvuru tarihi ise 10 Nisan 2023 olarak açıklandı.

BAŞVURU SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Türk Telekom 2023 Personel Alımı Başvuru Şartları
Giriş Yap

Diyarbakır Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!